Darowizny

1,5% podatku

Przekazując 1,5% z własnego PIT, nie tracimy ani złotówki – rozdysponowujemy jedynie kwotę, którą i tak musiałaby zostać przekazana na rzecz Skarbu Państwa

Będziemy ogromnie wdzięczni za zdeklarowanie na cele naszego stowarzyszenia 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych w rozliczeniach rocznych. KRS 0000151954

Darowizna

Zwracamy się z serdeczną i gorącą prośbą o wsparcie finansowe i przekazanie darowizny pieniężnej na utrzymanie i bieżące remonty naszej siedziby, w której  prowadzimy terapie i zajęcia dla dzieci, nastolatków i osób dorosłych z autyzmem. Naszym marzeniem jest stworzenie  ośrodka dziennego pobytu dla osób z autyzmem, jak i wspomaganych mieszkań treningowych jako wsparcia dorosłych osób z autyzmem w dążeniu do samodzielności. Jesteśmy stowarzyszeniem zrzeszającym rodziców osób z autyzmem.

Pragniemy, aby nasi podopieczni mieli szansę na budowanie swojej samoświadomości, samodzielności i poczucia własnej wartości, aby znaleźli swoje bezpieczne i przyjazne miejsce w społeczeństwie.

Tworzymy miejsce, w którym odbywają się terapie, spotkania, zajęcia integracyjne, szkolenia, a naszym marzeniem jest stworzenie domu, w którym nasi dorośli podopieczni mogliby prowadzić spełnione, szczęśliwe i ,w miarę możliwości, samodzielne życie.

Naszą inicjatywę można także wesprzeć DEKLARUJĄC 1,5% PODATKU DOCHODOWEGO od osób fizycznych na rzecz naszego stowarzyszenia – KRS 0000151954.

Dla nas liczy się KAŻDA ZŁOTÓWKA – nawet niewielka kwota, która dla czyjegoś budżetu często jest niezauważalna, przez nas będzie powitana z wielką radością. Bo dla naszych podopiecznych to po prostu szansa – na lepszą przyszłość i w miarę normalne życie. Z całego serca dziękujemy za OKAZANĄ POMOC, w imieniu osób z autyzmem oraz ich rodzin.

Darowizny na rzecz budowy ośrodka oraz terapię dla osób z autyzmem można wpłacać na konto:

ING Bank Śląski 55 1050 1070 1000 0022 3906 3023

z dopiskiem: „Ośrodek dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z autyzmem”